Cabak Design to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w działalności poligraficznej, projektowej i fotograficznej. Bez problemu przygotujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju:

Do dyspozycji klientów oddajemy nowoczesne maszyny offsetowe. Nie stanowi też dla nas problemu druk wielkoformatowy: bannery standardowe i odblaskowe, siatki oraz folie. Do druków niskonakładowych używamy maszyn cyfrowych. Posiadamy w ofercie także ekologiczne torby papierowe, które z powodzeniem sprawdzają się w butikach i salonach odzieżowych. Ich cena jest porównywalna, a niekiedy nawet niższa od toreb foliowych, przy czym ich jakość i wygląd są o wiele lepsze.

Zajmujemy się ponadto fotografią reklamową, produktową, dokumentalną, portretową, architektoniczną i pejzażową (np. na potrzeby wydawnictw o charakterze turystycznym i promocyjnym). Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu postprodukcji obrazów cyfrowych często wykorzystujemy w ramach archiwizacji i retuszu leciwych zdjęć.

W prowadzonej przez nas działalności stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość. Próżno szukać w naszej ofercie podejrzanie tanich wydruków na przykład ulotek, plakatów lub wizytówek. W pracach projektowych ogromną wagę przywiązujemy do dobrej i poprawnej typografii. Stawiając na jakość mamy pewność, że nasi klienci będą z naszych usług zadowoleni, a produkty i projekty, które oddajemy w ich ręce, będą im służyć należycie. Prosimy o bliższe zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty.

 

Zapraszamy także do polubienia i odwiedzania naszych profili:

fb_log bh_log

 

Na co dzień współpracujemy także z lokalnym portalem internetowym WadowiceOnline.pl w zakresie fotoreportaży:

wo_logo

 

Nasze fotografie dostępne są na profilu:

flck_log

Właścicielem marki Cabak Design jest Centrum Języka Angielskiego English OK! z Wadowic.

Copyright © 2022 Cabak Design Cabak Design Facebook